# 26 Березня 2015 року. Час: 23:19

4-й день IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

005026 березня 2015 року відбувся аналіз олімпіадних завдань з економіки членами журі. Потім відбулася апеляція завдань Всеукраїнської олімпіади з економіки.
На апеляцію було подано всього 10 заяв. Як зазначають члени журі – це найменша кількість апеляцій за всю історію олімпіадного руху. З результатами апеляції учасники погодились.
Журі олімпіади зазначає, що запропоновані учасникам завдання в цілому грамотно сформульовані, були коректними, цікавими, відповідали віковим особливостям учнів і за змістом вписувались у освітні стандарти з економіки. Більшість з них були спрямовані на логічний виклад матеріалу, порівняння, дозволяють всебічно перевірити знання учнів, їхні вміння, навички і ерудицію. Ряд завдань носили проблемний характер і давали змогу в повній мірі оцінити ступінь логічного та аналітичного мислення учнів.
За підсумками ІV етапу олімпіади визначались команди з найвищими результатами у командному заліку. За рейтингом, що враховує співвідношення кількості отриманих дипломів і кількості учасників, кращими командами є: міста Києва, Харківська, Волинська, Львівська та Вінницька.
Після обідньої перерви для учасників олімпіади була організована цікава екскурсія «Таємниці Печерських пагорбів».

4-й день IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

291Попередні результати оголошено. Учасники в очікуванні результатів. Але є ще одна невід’ємна частина будь-якої олімпіади – апеляція. Апеляція відбулась і залишається чекати на рішення журі. А щоб чекання було не дуже хвилюючим, наші учасники вирушили на екскурсію містом Києвом. Насичена екскурсійна програма виснажила і керівників команд, і учасників. Завтра на всіх чекає найурочистіша, найочікуваніша мить – оголошення результатів.

4-й день IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

IMG_2066Відбувся найцікавіший день змагань – практичний тур. Учні кожної паралелі виконували по 4 практичних роботи. На кожну роботу відводилося тільки 45 хвилин. Це було дуже непросто. Адже учні мали готувати мікроскопічні препарати, розтинати тарганів, визначати титруванням рН шлункового соку, ідентифікувати тварини (комахи) і рослини та багато іншого. Після такої важкої праці команди, що брали участь в олімпіаді, запросили відвідати Національний університет біоресурсів і природокористування. Учасників олімпіади гостинно вітали проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку університету Кудін Андрій В’ячеславович та декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Доля Микола Миколайович. Студенти університету розповіли учням про навчання, виступили із концертом. Учасники олімпіади відвідали науково-дослідні лабораторії, ознайомилися з сучасним обладнанням, почули багато цікавого про останні наукові розробки працівників Університету.
Фотогалерея четвертого дня IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології