# 27 Березня 2015 року. Час: 17:43

Завершення IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВ олімпіаді взяли участь 79 учнів з 24 областей України та міста Києва. Урочисті збори з нагоди закриття проходили у актовій залі спеціалізованої школи-інтернату I-II ступенів №14 м.Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу (директор Тамара Анатоліївна Манько).
Учасників, керівників команд та членів журі привітали Віктор Дмитрович Базилевич, голова журі олімпіади професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук.
Бурлака Олена Миколаївна, методист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, координатор олімпіади, подякувала колективу спеціалізованої школи-інтернату I-II ступенів №14 м.Києва та директору Манько Т.А. особисто за забезпечення комфортних побутових умов для проживання та проведення олімпіади, повноцінне різноманітне харчування, яке дуже сподобалось усім без виключення учасникам олімпіади та спонсорам – представникам компанії «hтс» за фінансову підтримку, Сазоненко Г.С. за ініціювання проведення IV (фінального) етапу ХVIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки у 2014/2015 навчальному році та організацію культпоходу в театр імені Івана Франка і екскурсію по місту та декану економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Базилевичу В.Д. та всім членам журі та оргкомітету.
Голова журі Базилевич В.Д. вручив дипломи учасникам та переможцям олімпіади, нагородив учнів, які показали найкращі результати, дітей-іменинників, керівників команд з найвищим рейтингом та вчителів-учасників усіх Всеукраїнських учнівських олімпіад з економки.
З вітальним словом виступила начальник управління освіти Дніпровської районної адміністрації в м.Києві Наталя Василівна Іваніна та Ганна Стефанівна Сазоненко, директор Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Дитячо-юнацька хореографічна студія імені Миколи Красицького «Щасливе дитинство», учні шкіл та ліцеїв Дніпровського району міста Києва підготували святковий концерт.
Щасливі, сповнені хорошими враженнями від переребування в столиці України місті Києві та позитивними емоціями, з розширеним колом друзів учасники олімпіади повернуться додому.
Фотогалерея завершення IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Завершення IV (фінального) етапу ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

DSCN4799Протягом тижня, з 22 до 27 березня, у м.Києві 166 школярів з регіонів України змагалися у теоретичних та практичних знаннях з біології. Успішному проведенню олімпіади сприяла гостинна, доброзичлива, творча атмосфера, яку створили у стінах Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де проводилися змагання юних біологів. Завдання усіх турів олімпіади мали на меті виявити рівень володіння учнями практичними навичками та вмінням пов’язувати набуті теоретичні знання з практикою й укладались з урахуванням програми Міжнародної олімпіади з біології. Теоретичний тур складався із тестових завдань різного рівня складності. Під час практичного туру учні кожного класу виконували чотири практичні роботи з різних біологічних дисциплін.
27 березня відбулося урочисте закриття IV етапу ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час церемонії закриття олімпіади кожен учасник отримав дипломи і подарунки.
Фотогалерея завершення IV (фінального) етапу ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Завершення IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

4385Позаду п’ять днів, насичених і хвилюванням, і яскравими враженнями. Сьогодні підбиваємо підсумки. Переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури вітали директор департаменту дошкільної та загальної середньої освіти Міністерства освіти і науки України Кононенко Юрій Григорович, професор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор філологічних наук Корнієнко Оксана Олександрівна, доцент Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, доктор філософських наук Родний Олег Володимирович, методист з російської мови та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка Подолинна Тетяна Тимофіївна. З привітаннями та подарунками виступила головний редактор видавництва «Видавничий дім «Освіта» Красуцька Ірина Володимирівна.
Завдання і відповіді з російської мови. 9 клас
Завдання і відповіді з російської мови. 10 клас
Завдання і відповіді з російської мови. 11 клас
Завдання і відповіді з російської літератури. 9 клас
Завдання і відповіді з російської літератури. 10 клас
Завдання і відповіді з російської літератури. 11 клас
Иллюстрация к басне И.А.Крылова «Волк и Ягнёнок». Художник Е.М.Рачёв
Пушкинские страницы. Художник Н.Н.Смирнов
Раскольников. Иллюстрация к роману Ф.М.Достоевского «Преступление и наказание». Художник И.С.Глазунов
Фотогалерея завершення IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Детальніше >>