Завершився IV (фінальний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

З 17 березня по 06 квітня 2018 року відбувся IV (фінальний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Із 158 учасників з міста Києва 116 учнів із 53 загальноосвітніх навчальних закладів столиці повернулися з дипломами переможців, здобувши:
дипломів I ступеня – 25;
дипломів II ступеня – 36;
дипломів III ступеня – 55.

Блискучу перемогу виборола найбільша за кількістю учасників команда від м.Києва на LVIII Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики у м.Одеса, де усіх 14 учасників нагороджено дипломами, з них:
дипломами I ступеня – 2;
дипломами II ступеня – 7;
дипломами III ступеня – 5.
Дипломи I ступеня здобули:
• Юдін Федір Михайлович, учень 9 класу ліцею №208 Дніпровського району, який виконував завдання за 11 клас;
• Наумець Захар Ігорович, учень 8 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району.
Дипломи II ступеня отримали:
• Ковригін Андрій Ігорович, учень 8 класу ліцею №208 Дніпровського району;
• Шевченко Іван Валерійович, учень 8 класу ліцею №208 Дніпровського району;
• Хасін Марко Ігорович, учень 9 класу Русанівського ліцею Дніпровського району;
• Штанденко Михайло Сергійович, учень 9 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
• Петрусенко Влада Віталіївна, учениця 10 класу Новопечерської школи Печерського району;
• Бондаренко Михайло Романович, учень 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
• Ніколаєв Арсеній Дмитрович, учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району.
Третє місце та диплом ІІІ ступеня вибороли:
• Горох Катерина Євгеніївна, учениця 10 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району, яка виконувала завдання за 11 клас;
• Іванчик Георгій Павлович, учень 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
• Цисін Михайло Володимирович, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
• Вахітов Антон Володимирович, учень 9 класу ліцею «Наукова зміна» Дарницького району;
• Дідур Володимир Сергійович, учень 8 класу гімназії №178 Солом’янського району.

10 дипломів привезла команда учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, яка відбулася в м.Черкаси, з них:
дипломів I ступеня – 6;
дипломів II ступеня – 2;
дипломів III ступеня – 2.
Перше місце посіли:
• Ісакова Лада Глібівна, учениця 11 класу гімназії №109 імені Т.Г.Шевченка Печерського району;
• Поплевічева Ірина Павлівна, учениця 11 класу Київської гімназії №287 Святошинського району;
• Романенко Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу ліцею №227 імені М.М.Громова Голосіївського району;
• Голлендер Методій Генрикович, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
• Остапчук Іванна Олегівна, учениця 9 класу Київської гімназії №287 Святошинського району;
• Коломієць Анастасія Павлівна, учениця 8 класу гімназії №177 біотехнологій Солом’янського району.
Дипломи II ступеня вибороли:
• Бурдейний Артем Олександрович, учень 10 класу ліцею «ЕКО» №198 Святошинського району;
• Чудовський Єгор Костянтинович, учень 8 класу гімназії «Києво-Могилянський колегіум» Деснянського району.
Третє місце та дипломи III ступеня здобули:
• Гур’єва Богдана Єгорівна, учениця 10 класу Технічного ліцею Дніпровського району;
• Пилипчук Софія Миколаївна, учениця 8 класу СЗШ №235 ім. В.Чорновола Святошинського району.

4 нагороди здобула команда учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка відбулася в м.Житомир. Учасники змагань посіли одне перше та три третіх місця.
Перше місце та диплом I ступеня здобув Анцибор Вячеслав Євгенович, учень 11 класу Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського» Солом’янського району.
Третє місце та диплом ІІІ ступеня отримали:
• Лазарова Софія Геннадіївна, учениця 11 класу Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського» Солом’янського району;
• Покотило Марія Дмитрівна, учениця 10 класу НВК №157 Оболонського району;
• Селюк Дар’я Олександрівна, учениця 10 класу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Печерського району.

На XXIII Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії, яка відбулася в м.Чернігів, учасники змагань вибороли:
дипломів IІ ступеня – 2;
дипломів III ступеня – 1.
Друге місце посіли:
• Остапов Єгор Максимович, учень 10 класу СШ №155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району;
• Ігнатенко Олександр Андрійович, учень 11 класу НВК «Ерудит» Солом’янського району.
Диплом III ступеня здобув Головачов Мирон Ярославович, учень 9 класу СШ №57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району.

3 нагороди здобула київська команда учасників VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, з них:
дипломів I ступеня – 2;
дипломів III ступеня – 1.
Перше місце посіли:
• Рябоконь Максим Сергійович, учень 11 класу ліцею №142 Солом’янського району;
• Цисін Михайло Володимирович, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району.
Третє місце та диплом III ступеня виборов Шашков Владислав Костянтинович, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району.

Успішно виступила команда учнів у складі 7 учасників на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови, яка відбулася в м.Харків, з них:
дипломів I ступеня – 2;
дипломів II ступеня – 1;
дипломів III ступеня – 3.
Перше місце посіли:
• Саусь Ліліана Олександрівна, учениця 11 класу ліцею №100 «Поділ» Подільського району;
• Мартинчук Костянтин Олександрович, учень 9 класу ліцею міжнародних відносин №51 Печерського району.
Друге місце та диплом II ступеня здобула Асланова Нур Гая гизи, учениця 10 класу Міжнародної школи «Меридіан» Подільського району.
Третє місце та диплом III ступеня вибороли:
• Одрібець Злата Сергіївна, учениця 11 класу Приватного підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум» Голосіївського району;
• Лізенко Ірина Дмитрівна, учениця 10 класу СШ №125 Дніпровського району;
• Ковальчук Мирослава Романівна, учениця 9 класу ліцею «Еко» №198 Святошинського району.

Київська команда на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з іспанської мови здобула 5 дипломів, а саме:
дипломів I ступеня – 2;
дипломів II ступеня – 1;
дипломів III ступеня – 2.
Перше місце посіли:
• Гапич Ілля Ростиславович, учень 11 класу СШ №64 Солом’янського району;
• Киричок Єлизавета Олександрівна, учениця 8 класу НВК №176 Дніпровського району.
Друге місце та диплом II ступеня отримала Криломака Вероніка Євгенівна, учениця Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Печерського району. Третє місце та диплом ІІІ ступеня вибороли:
• Кришталь Анна Миколаївна, учениця 11 класу НВК №176 Дніпровського району;
• Бардадим Лідія Сергіївна, учениця 10 класу СШ №64 Солом’янського району.

Блискучу перемогу здобула команда юних киян на XXXVII Всеукраїнській учнівській олімпіаді з німецької мови, яка відбулася в м.Львів, де всі учасники отримали дипломи переможців, з них:
дипломів I ступеня – 2;
дипломів II ступеня – 3;
дипломів III ступеня – 3.
Перше місце посіли:
• Дмитрик Марина Вадимівна, учениця 10 класу СШ №239 Оболонського району;
• Герасименко Дмитро Олегович, учень 9 класу СШ №53 Шевченківського району.
Диплом II ступеня здобули:
• Візерська Олена Сергіївна, учениця 11 класу СШ №14 Оболонського району;
• Павлович Наталія Іванівна, учениця 10 класу СШ №149 Солом’янського району;
• Ревенко Марія Андріївна, учениця 10 класу СШ №239 Оболонського району.
Диплом ІІІ ступеня отримали:
• Гулєвич Владислав Андрійович, учень 11 класу гімназії №34 «Либідь» Подільського району;
• Косточка Владислав Віталійович, учень 9 класу СШ №296 Дарницького району;
• Гусейнова Лале Ілхамівна, учениця 9 класу СШ №53 Шевченківського району.

Блискучу перемогу здобула команда юних економістів на Всеукраїнській учнівській олімпіаді, яка відбулася в м.Ужгород, де всі 6 учасників отримали дипломи переможців, з них:
дипломів II ступеня – 4;
дипломів III ступеня – 2.
Друге місце посіли:
• Гльоза Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Фінансового ліцею Подільського району;
• Серебрянський Давид Святославович, учень 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
• Кузнєцов Віктор Вікторович, учень 10 класу Фінансового ліцею Подільського району;
• Курик Сергій Сергійович, учень 9 класу Фінансового ліцею Подільського району.
Третє місце та диплом III ступеня вибороли:
• Мормуль Євгеній Анатолійович, учень 10 класу Фінансового ліцею Подільського району;
• Венгер Максим Анатолійович, учень 10 класу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Печерського району.

Успішним був результат учасників команди юних хіміків. LV Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії відбулася в м.Полтава, де з 13 учасників 11 здобули дипломи переможців, з них:
дипломів I ступеня – 3;
дипломів II ступеня – 3;
дипломів III ступеня – 5.
Пеше місце посіли:
• Кудрик Олександр Володимирович, учень 10 класу ліцею №100 «Поділ» Подільського району;
• Соколенко Інна Ігорівна, учениця 8 класу гімназії «Києво-Могилянський колегіум» Деснянського району;
• Соколенко Вікторія Ігорівна, учениця 8 класу гімназії «Києво-Могилянський колегіум» Деснянського району.
Друге місце та диплом II ступеня вибороли:
• Ортікова Олександра Алішерівна, учениця 11 класу ліцею №100 «Поділ» Подільського району;
• Кононенко Кирило Олегович, учень 10 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Гриньова Анастасія Борисівна, учениця 9 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
Третє місце та дипломи III ступеня здобули:
• Цубін Софія Віталіївна, учениця 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Кузьмішина Майя Володимирівна, учениця 8 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Мічуда Артем Ярославович, учень 10 класу ліцею «Інтелект» Дарницького району;
• Комашня Михайло Євгенович, учень 10 класу Політехнічного ліцею Національного університету України «Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського» Солом’янського району;
• Коба Павло Олександрович, учень 9 класу ліцею №142 Солом’янського району;
• Захаренко Артем Денисович, учень 8 класу Політехнічного ліцею Національного університету України «Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського» Солом’янського району.

Київська команда з LV Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики в м.Суми привезла:
дипломів I ступеня – 1;
дипломів II ступеня – 2;
дипломів III ступеня – 9.
Перше місце посів Кришталь Віктор Олегович, учень 11 класу Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського» Солом’янського району.
Диплом II ступеня отримали:
• Цисін Михайло Володимирович, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
• Махмудов Олександр Олександрович, учень 8 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району.
Дипломи III ступеня здобули:
• Лось Владислав Максимович, учень 11 класу ліцею №100 «Поділ» Подільського району;
• Рябоконь Максим Сергійович, учень 11 класу ліцею №142 Солом’янського району;
• Білокур Михайло Олександрович, учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Сидоренко Нікіта Сергійович, учень 10 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Колісник Дмитро Олексійович, учень 9 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Городжа Єгор Костянтинович, учень 9 класу гімназії №178 Солом’янського району;
• Ляпкін Ростислав Анатолійович, учень 9 класу Русанівського ліцею Дніпровського району;
• Дяченко Артем Сергійович, учень 9 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району;
• Романов Андрій Олексійович, учень 8 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району.

Блискучу перемогу здобула київська команда на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформатики, яка відбулася в м.Миколаїв, де 7 учасників отримала 7 нагород, з них:
дипломів II ступеня – 4;
дипломів III ступеня – 3.
Друге місце та диплом II ступеня вибороли:
• Ковригін Андрій Ігорович, учень 8 класу ліцею №208 Дніпровського району, який виконував завдання за 9 клас;
• Нижник Борис Михайлович, учень 10 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Вахітов Богдан Володимирович, учень 11 класу ліцею «Наукова зміна» Дарницького району;
• Потьомкін Лев Євгенович, учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району.
Дипломи III ступеня отримали:
• Грицюк Олександр Олександрович, учень 11 класу СШ №194 «Перспектива» Оболонського району;
• Сидоренко Нікіта Сергійович, учень 10 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Скоробогатько Ігор Олександрович, учень 9 класу ліцею «Наукова зміна» Дарницького району.

На Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій, яка відбулася в м.Запоріжжя, третє місце посів Карпій В’ячеслав Олександрович, учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району.

На XXXII Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови і літератури, яка відбулася в м.Вінниця, київська команда здобула 2 нагороди, з них:
дипломів I ступеня – 1;
дипломів III ступеня – 1.
Перше місце посіла Гамєза Ірина Олегівна, учениця 10 класу СЗЗ «Слов’янська гімназія» Дарницького району.
Третє місце та диплом IІI ступеня виборола Бабенко Ксенія Олександрівна, учениця 8 класу СШ №220 Голосіївського району.

3 нагороди привезла команда учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання з м.Камянець-Подільський Хмельницької області.
Друге місце посіла Павліш Софія Романівна, учениця 9 класу загальноосвітнього навчального закладу «Середня загальноосвітня школа №243» Подільського району.
Третє місце здобули:
• Кондаурова Поліна Сергіївна, учениця 11 класу гімназії №315 Дарницького району;
• Мазніченко Юрій Олександрович, учень 9 класу школи I-III ступенів №225 Оболонського району.

2 дипломи на IV Всеукраїнській учнівській олімпіаді з новогрецької мови і літератури в Києві завоювали учасники змагань, з них:
дипломів I ступеня – 1;
дипломів II ступеня – 1.
Перше місце та диплом I ступеня здобула Дорошенко Карина Олександрівна, учениця 11 класу СШ №94 «Еллада» Печерського району.
Друге місце та диплом IІ ступеня отримав Хаджинов Кирило Ігорович, учень 10 класу СШ №94 «Еллада» Печерського району.

Успішно виступила київська команда на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з французької мови, яка відбулася в м.Львів, де 11 учасників змагань вибороли 9 дипломів переможців з результатами:
дипломів I ступеня – 2;
дипломів II ступеня – 3;
дипломів III ступеня – 4.
Пеше місце та дипломи I ступеня завоювали:
• Чижикова Євгенія Геннадіївна, учениця 9 класу ТОВ «Французький ліцей імені Анни Київської» Шевченківського району, яка виконувала завдання за 10 клас;
• Лисицін Павел Олексійович, учень 10 класу ТОВ «Французький ліцей імені Анни Київської» Шевченківського району.
Друге місце та диплом II ступеня здобули:
• Рімарчук Олександра Едуардівна, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей» №20 Оболонського району, яка виконувала завдання за 9 клас;
• Радчук Галина Петрівна, учениця 9 класу ТОВ «Французький ліцей імені Анни Київської» Шевченківського району, яка виконувала завдання за 10 клас;
• Суржак Софія Русланівна, учениця 9 класу ТОВ «Французький ліцей імені Анни Київської» Шевченківського району.
Третє місце та дипломи III ступеня отримали:
• Серединський Андрій Олегович, учень 11 класу ТОВ «Французький ліцей імені Анни Київської» Шевченківського району;
• Шаблій Євген Сергійович, учень 11 класу СШ №49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківського району;
• Наджос Софія Андріївна, учениця 11 класу центру дистанційної освіти «Джерело» Святошинського району;
• Римар Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу СШ №49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківського району.

2 дипломами нагороджена команда учасників IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови, яка відбулася в м.Івано-Франківськ.
Третє місце та диплом ІІІ ступеня здобули:
• Міняйло Святослав Сергійович, учень 9 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району;
• Нікіфорова Вероніка Валеріївна, учениця 10 класу Міжнародного ліцею МАУП Голосіївського району.

Успішно виступила команда юних киян на VIII Всеукраїнській учнівській олімпіаді з російської мови і літератури, де всі учасники здобули дипломи переможців, з них:
дипломів II ступеня – 1;
дипломів III ступеня – 2.
Друге місце посіла Цимбалюк Владислава Сергіївна, учениця 11 класу середнього загальноосвітнього закладу «Слов’янська гімназія» Дарницького району.
Третє місце та диплом ІІІ ступеня здобули:
• Мітрахова Антоніна Миколаївна учениця 10 класу гімназії №153 ім. О.С.Пушкіна Шевченківського району;
• Каленська Софія Олегівна, учениця 9 класу СШ №57 Шевченківського району.

Дипломом II ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з мови іврит нагороджено Лихачову Дар’ю В’ячеславівну, ученицю 10 класу НВК №141 «ОРТ» Дніпровського району.

На Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії, яка відбулася в м.Тернопіль, учасники змагань вибороли 4 дипломи III ступеня:
• Григоренко Родіон Ярославович, учень 8 класу Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського» Солом’янського району;
• Балясіна Ольга Ігорівна, учениця 9 класу гімназії №34 «Либідь» імені Віктора Максименка Подільського району;
• Редя Андрій Володимирович, учень 11 класу СШ №250 Деснянського району;
• Молоканова Катерина Юріївна, учениця 11 класу СЗЗ «Слов’янська гімназія» Дарницького району.

Переможців IV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів підготували вчителі таких загальноосвітніх навчальних закладів:


з/п

Навчальні заклади

Кількість
переможців

1 Природничо-науковий ліцей №145 14
2 Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер» 12
3 ТОВ «Французький ліцей імені Анни Київської» 5
4 Ліцей №208 4
5 Ліцей №100 «Поділ» 4
6 Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» 4
7 Фінансовий ліцей 4
8 Гімназія «Києво-Могилянський колегіум» 3
9 Ліцей «Наукова зміна» 3
10 Ліцей №142 3
11 Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка 3
12 СЗЗ «Слов’янська гімназія» 3
13 Гімназія №178 2
14 Русанівський ліцей 2
15 СШ №49 2
16 СШ №64 2
17 СШ №94 «Еллада» 2
18 НВК №176 2
19 Гімназія №34 «Либідь» 2
20 Ліцей «ЕКО» №198 2
21 Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Солом’янського району 2
22 СШ №53 2
23 СШ №57 2
24 Гімназія №287 2
25 СШ №239 2
26 Гімназія №315 1
27 Міжнародний ліцей МАУП 1
28 НВК «Новопечерська школа» 1
29 СШ №155 1
30 СЗШ №235 1
31 Гімназія №177 біотехнологій 1
32 Ліцей міжнародних відносин №51 1
33 Гімназія №153 ім. О.С.Пушкіна 1
34 СШ №220 1
35 ПП «Європейський колегіум» 1
36 СШ №250 1
37 Технічний ліцей Дніпровського району 1
38 Ліцей №227 ім. М.Громова 1
39 СШ №296 1
40 СШ №194 «Перспектива» 1
41 СШ №14 1
42 СЗШ №225 1
43 Гімназія №109 ім. Т.Шевченка 1
44 СШ №125 1
45 НВК №20 1
46 Ліцей «Інтелект» 1
47 НВК №141 «ОРТ» 1
48 НВК №157 1
49 НВК «Ерудит» 1
50 СШ №149 1
51 СЗШ №243 1
52 Міжнародна школа «Меридіан» 1
53 Центр дистанційної освіти «Джерело» 1

Щиро вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, їхніх учителів, працівників Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка — усіх, хто долучився до підготовки учнів до цих відповідальних інтелектуальних змагань! Бажаємо учасникам олімпіад успіхів у навчанні та підкорення нових вершин Евересту знань!

Коментування вимкнуто