Міжнародні учнівські олімпіади – 2018: працюємо на імідж України

У 2018 році київські школярі гідно виступили на міжнародних учнівських олімпіадах.
З 04 по 11 квітня 2018 року у м. Найробі (Кенія) відбулася Міжнародна учнівська олімпіада з екології.
Українська команда повернулася додому із золотою і срібною медалями. Срібним призером став випускник Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Солом’янського району столиці Вячеслав Анцибор. Схвалення у членів журі викликав його перспективний проект «Використання альтернативного джерела живлення та нової системи його охолодження для напівпричепів-рефрижераторів».

Команда України на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології.
Кенія, м.Найробі.

З 04 по 13 липня 2018 року в румунському місті Клуж-Напока відбулася LIX Міжнародна математична олімпіада.
Юні математики України вибороли четверте командне місце з-поміж 116 команд світу, маючи в своєму доробку 4 золоті та 2 срібні медалі.
У здобутку юних киян дві медалі: золотою нагороджений учень 9 класу ліцею №208 Дніпровського району Федір Юдін, срібним призером став Арсеній Ніколаєв, випускник Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району.

Команда України на LIX Міжнародній учнівській олімпіаді з математики.
Румунія, м.Клуж-Напока.

Із 14 до 23 липня 2018 року у м. Тегеран (Іран) відбулася Міжнародна учнівська олімпіада з біології, у якій взяли участь команди школярів із 71 країни світу. Україну представляли чотири кращі знавці біології.
У здобутку команди 1 срібна та 2 бронзові медалі. Срібною призеркою олімпіади з міста Києва стала випускниця гімназії №109 імені Т.Г.Шевченка Печерського району Лада Ісакова.

Команда України на XXIX Міжнародній учнівській олімпіаді з біології.
Іран, м.Тегеран.

Щиро вітаємо переможців!
Їх перемога – це, за великим рахунком, перемога України, як держави, де живуть, навчаються і працюють такі талановиті діти та їх учителі. Це ще один маленький крок до зростання престижу нашої країни у світі.

Коментування вимкнуто