Відкриття IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

ekonomika

Вісімнадцять років тому Київ приймав учасників IV (фінального) етапу Першої Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Погостювавши за цей час у різних регіонах України, олімпіада цього року знову повернулася до столиці. Місцем проведення є спеціалізована школа-інтернат №14 з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу м.Києва (директор Т.А.Манько). Проведення олімпіади стало можливим завдяки зусиллям і фінансовій підтримці представництва компанії «htc» в Україні, культурну програму забезпечує колектив Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Сьогодні, 23 березня 2015 року, 79 кращих знавців такої важливої в сучасному житті науки, як економіка, були запрошені на відкриття IV етапу олімпіади. Для гостей радо відкрив двері економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, один з перших в Україні вищих навчальних закладів, де було започатковано викладання економічних наук.
З вітальним словом перед присутніми виступив голова журі, декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат державної премії України в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України В.Д.Базилевич. Побажали учням перемог також головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) О.В.Батечко, директор з продажу HTC у Центральній, Східній Європі та Україні А.Шукєвич, методист вищої категорії по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій та змісту освіти О.М.Бурлака та директор Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Заслужений вчитель України Г.С.Сазоненко. Командам та членам журі дарували свої хореографічні мистецькі номери студенти КНУ імені Тараса Шевченка.
Попереду – три напружені дні роботи, незабутні екскурсії по м.Києву та перегляд вистави в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Тож побажаємо учням і керівникам команд приємних вражень від перебування в м.Києві.
Успіхів вам у змаганнях, дорогі учасники олімпіади!
Програма IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
Фотогалерея відкриття IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Коментування вимкнуто