Відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (2014)

DSC_0939З 23 по 31 березня 2014 року в м.Кіровограді було проведено ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. На відкритті олімпіади вперше замайорів прапор олімпіади з трудового навчання, створений на основі запропонованих вчителями трудового навчання ескізів.
Учасники олімпіади, учні 9-х та 11-х класів (хлопці та дівчата), пройшли три тури: творчий (теоретичний), виконання комплексної роботи та захист проекту. Упродовж першого туру школярі давали відповіді на запитання творчого характеру. Виконання комплексної роботи було зведено до виготовлення виробу із визначеного набору матеріалів. Теми для виконання домашніх проектів були такі: «Іграшка-головоломка» (для хлопців-дев’ятикласників); «Розвивальна м’яка дитяча книжка» (не менше 4 сторінок) для дев’ятикласниць; «Стілець складний (садовий, для пікніка, риболовлі)» для одинадцятикласників; «Карнавальна маска» для одинадцятикласниць.
DSC_0230Київська команда складалася з 5 учнів – двох хлопців та 3 дівчат, керівник команди – учитель трудового навчання СЗШ №55 Святошинського району І.А.Снігірьов.
За результатами трьох турів усі дівчата-киянки отримали призи: А.Білоус (учениця 10 класу СЗШ №243 виконувала завдання за 11 клас) посіла друге місце, М.Горло (учениця 11 класу гімназії №315) та А.Рудницька (учениця 9 класу СШ3 №234) – третє місце.
Доброю традицією стало проведення виставки творчих робіт, виконаних школярами з різних регіонів. Виставка, організована киянами, була присвячена 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Експозицію учнівських робіт було відзначено найвищою нагородою – диплом «Гран-прі». Запам’яталося декламування всіма членами команди поезій Тараса Шевченка, а ще – натхненне виконання ними пісні про рідний Київ.

Коментування вимкнуто