# 27 Квітня 2015 року. Час: 10:58

Перше місце на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання виборола киянка

0645З 15 по 18 квітня 2015 року в м.Кременці Тернопільської області проходив IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці). Цього року участь в олімпіаді взяли учні лише 11-х класів. Команду міста Києва представляли учениця 11 класу СЗШ №243 Подільського району Анна Білоус та учень 11 класу СШ №196 Святошинського району Іван Музика. Керівник команди – В’ячеслав Михайлович Юдицький, учитель трудового навчання СШ №196.
Учасники олімпіади змагалися в трьох турах: теоретичний тур: учні відповідали на тестові завдання; практичний тур – виконували комплексну роботу (дівчата – виготовляли кухонний набір: прихватка та серветка, хлопці – свічник); третій тур – захист творчого проекту (тема – «Аксесуар (жіночий чи чоловічий) в етнічному стилі»). Анна Білоус обрала для проектування і виготовлення в етнічному стилі сумку, Іван Музика – браслет.
Аня виборола в змаганні перше місце. В оздобленні сумки вона використала… 11 технік. На захисті проекту дівчина продемонструвала і глибоке розуміння історії, і знання проектування виробів та технологій обробки матеріалів.
На фото: вручення Ані Білоус Диплома 1 ступеня на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.