# 27 Січня 2020 року. Час: 22:33

Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури (2020)

26 січня 2020 року в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови № 57 Шевченківського району було проведено ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з з російської мови та літератури. У змаганні взяли участь 94 учні 9-11-х класів навчальних закладів міста Києва, серед яких – 50 учнів 9-го класу, 22 – 10-го класу, 22 – одинадцятикласників.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

На відбірково-тренувальні збори запрошуються учні 9 ‒ 11 класів, що посіли перше та друге місця на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Перше заняття для учасників зборів (контрольна робота) відбудеться 10 лютого 2020 року в спеціалізованій школі № 57 (вул. Прорізна, 19-А). Початок о 15-30.

Завдання та відповіді олімпіади з російської мови та літератури

Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2020)

25 січня 2020 року в спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 “Логос” імені Георгія Гонгадзе Дарницького району міста Києва відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 527 учнів міста Києва.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

На відбірково-тренувальні збори запрошуються учні, прізвища яких у стовпчику справа відмічені помаранчевим кольором. Зустріч відбудеться 03.02. 2020 р. в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва (каб. 305). Початок зборів о 14-30.

Критерії оцінювання виконання завдань Змінено оцінювання питання з групи В в тестах 10-11 класи.

Задання та відповіді ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Відбувся ІІ тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (2020)

26 січня 2020 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся II тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

На відбірково-тренувальні збори запрошуються учні, прізвища яких у стовпчику “Підсумок” відмічені червоним кольором. Також до відбору на IV етап запрошуються усі призери минулорічного IV етапу Всеукраїнської олімпіади, навіть, якщо вони не потрапили у виділену групу (за умови, що вони стали призерами ІІІ етапу).

Усі тури відбору пройдуть в приміщенні факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка по неділях 09, 16 та 23 лютого 2020 року, початок 1-го туру о 9:45.

Умови, розв’язання, критерії та результати ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади в місті Києві (ІІ тур)