Графік олімпіад

grafik_olimpiad

ІІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році


ГРАФІК

проведення ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2021/2022 навчальному році

Дата, день проведення олімпіади Навчальні предмети Початок

олімпіади

Класи
1. 22 січня  (субота) «Офісні технології»    (І тур) 15.00 9-11
2. 23 січня  (неділя) Математика   (І тур) 10.00

11.10

8-11

7

3. 26 січня  (середа) Астрономія 16.00 10-11
4. 27 січня  (четвер) Економіка 16.00 9-11
5. 29 січня  (субота) Фізика 10.00 8-11
6. 30 січня  (неділя) Математика (ІІ тур) 10.00 7-11
7. 01 лютого  (вівторок) Французька мова 16.00 9-11
8. 02 лютого  (середа) Іспанська мова 16.00 9-11
9. 03 лютого  (четвер) Біологія 16.00

17.00

8-9

10-11

10. 05 лютого  (субота) Інформатика (І тур) 10.00 8-11
11. 06 лютого  (неділя) Інформатика (ІІ тур) 10.00 8-11
12. 06 лютого  (неділя) Англійська мова 15.00

16.00

10-11

9

13. 8 лютого  (вівторок) Географія 16.00

17.00

8-9

10-11

14. 09 лютого  (середа) Правознавство 16.00

17.00

9

10-11

15. 10 лютого  (четвер) Екологія (тестування) 16.00 10-11
16. 12 лютого  (субота) «Офісні технології»  (ІІ тур) 09.00 9-11
17. 12 лютого  (субота) Екологія (захист проєктів) 10.00 10-11
18. 13 лютого  (неділя) Хімія 10.00

13.00

8-9

10-11

19. 15 лютого  (вівторок) Новогрецька мова та література 16.00 9-11
20. 16 лютого  (середа) Іврит та єврейська література 16.00 9-11
21. 17 лютого  (четвер) Трудове навчання

(теоретичний тур)

Обслуговуючі види праці.

Технічні види праці.

 

 

 

16.00

17.00

9-11
22. 19 лютого  (субота) Українська мова та література 10.00

11.00

12.00

8

9-10

11

23. 20 лютого  (неділя) Історія 10.00

11.00

8-9

10-11

24. 22 лютого  (вівторок) Німецька мова 16.00 9-11
25. 23 лютого  (середа) Російська мова та література 16.00 9-11
26. 24 лютого  (четвер) Польська мова та література 16.00 9-11
27. 26 лютого  (субота) Трудове навчання

(практичний тур)

Обслуговуючі види праці

Технічні види праці

10.00 9-11
28. 27 лютого  (неділя) Зарубіжна література 10.00

11.00

12.00

9

10

11