# 9 Квітня 2014 року. Час: 8:58

Відбувся ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади зі світової літератури (2014)

282726 квітня 2014 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ етап ХІХ Київської олімпіади зі світової літератури. Учасниками олімпіади стали 410 учнів загальноосвітніх навчальних закладів столиці.
Завдання ІІІ етапу учнівської олімпіади
Відповіді на завдання ІІІ етапу олімпіади
Результати ІІІ етапу Київської учнівської олімпіади зі світової літератури після апеляції
Наказ ДОНМС від 12.05.2014 №296 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади зі світової літератури у 2013/2014 навчальному році»

Відбувся IV етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (2014)

dsc_988927 березня 2014 року команда Києва повернулася з міста Черкаси, де відбувся ІV етап ХХVІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Участь у змаганні взяло 26 учнівських команд з усіх областей України, міста Києва та Автономної Республіки Крим. 130 школярів – учасників олімпіади супроводжувало 36 керівників.
Щиро вітаємо юних киян – переможців заключного етапу олімпіади:
Дерюгу Анну Вікторівну, ученицю 9 класу гімназії «Києво-Могилянський колегіум» Деснянського району, яка посіла 1 місце (57,5 балів);
Калініну Ангеліну Костянтинівну, ученицю 10 класу гімназії «Троєщина» Деснянського району – з 3-м місцем (61 бал);
Ткаченко Юлію Сергіївну, ученицю 8 класу гімназії №267 Дарницького району – із 3-м місцем (51,5 балів).
Про проведення ІV етапу ХХVІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (2014)

DSC_0939З 23 по 31 березня 2014 року в м.Кіровограді було проведено ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. На відкритті олімпіади вперше замайорів прапор олімпіади з трудового навчання, створений на основі запропонованих вчителями трудового навчання ескізів.
Учасники олімпіади, учні 9-х та 11-х класів (хлопці та дівчата), пройшли три тури: творчий (теоретичний), виконання комплексної роботи та захист проекту. Упродовж першого туру школярі давали відповіді на запитання творчого характеру. Виконання комплексної роботи було зведено до виготовлення виробу із визначеного набору матеріалів. Теми для виконання домашніх проектів були такі: «Іграшка-головоломка» (для хлопців-дев’ятикласників); «Розвивальна м’яка дитяча книжка» (не менше 4 сторінок) для дев’ятикласниць; «Стілець складний (садовий, для пікніка, риболовлі)» для одинадцятикласників; «Карнавальна маска» для одинадцятикласниць.
Детальніше >>