# Астрономія

astronom[1]Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії  проводиться щороку серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів. Олімпіада відбувається в 4 етапи:
І-й етап (шкільний рівень),
ІІ-й етап (районний рівень),
ІІІ-й етап (міський рівень),
IV-й етап (всеукраїнський рівень).


Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2017)

astronom[1]27 січня 2017 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. У змаганні взяли участь 85 учнів 10-11 класів навчальних закладів міста Києва, серед яких – 42 учня 10-го класу, 43 – 11-го. З результатами олімпіади та зразками розв’язання завдань можна ознайомитися на сайті http://phys.ippo.kubg.edu.ua (Сайт Гавронського Вадима Володимировича).
Наказ ДОНМС від 20.03.2017 №225 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2016/2017 навчальному році»

Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2016)

astronom[1]19 лютого 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. У змаганні взяли участь 82 учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка. З результатами олімпіади та зразками розв’язання завдань можна ознайомитися на сайті http://phys.ippo.kubg.edu.ua (Сайт Гавронського Вадима Володимировича).
Наказ ДОНМС від 09.03.2016 №190 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2015/2016 навчальному році»

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2015)

astronom[1]20 лютого 2015 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, в якому взяли участь 85 учнів навчальних закладів м.Києва та Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка.
Орієнтовні розв’язки завдань та результати олімпіади розміщено на сайті: www.fiz-metodika.kiev.ua (Сайт Задніпрянець І.І., методиста ІППО).
За результатами апеляції журі визначило переможців, а також учнів, які запрошені для участі у відбірково-тренувальних зборах.
Наказ ДОНМС від 10.03.2015 №83 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2014/2015 навчальному році»

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2014)

astronomiya-i-ee-istoriya[1]14 лютого 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. У ній узяли участь 95 учнів ЗНЗ м. Києва та Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка. Результати олімпіади, розв’язання завдань розміщені на сайті www.fiz-metodika.kiev.ua.

Наказ ДОНМС від 25.02.2014 №112 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2013/2014 навчальному році»

IV етап ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії: хроніка подій

img_068425 березня 2013 року відбувся І (теоретичний) тур олімпіади з астрономії. Розпочався він о 10.00, але вже з п’ятої години ранку журі працювало над добором та тиражуванням завдань. Чотири години напруженої роботи промайнуло для учасників непомітно.
У другій половині дня учні та керівники команд зустрілися з професорсько-викладацьким складом фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Перед учасниками виступив М.В.Макарець, доктор фізико-математичних наук, професор, який розповів про факультет, його структурні підрозділи, умови вступу для абітурієнтів. Учні мали змогу спостерігати за експериментами та брати в них активну участь.
Фото учасників олімпіади з астрономії

Відкриття IV етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2013)

220105[1]24 березня 2013 року в м. Києві відбулося відкриття IV етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Команди з 25 областей України, міст Києва й Севастополя та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка на урочистій церемонії відкриття привітали начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва І.М.Пархоменко, проректор КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат філософських наук, доцент В.А.Бугров, голова журі, доктор фізико-математичних наук Б.С.Новосядлий.
Після представлення команд студенти КНУ імені Тараса Шевченка та учні Авіакосмічного ліцею Національного авіаційного університету подарували гостям столиці невеликий святковий концерт.
Програма проведення олімпіади для учасників
Програма проведення олімпіади для журі
Відкриття IV етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії: фоторепортаж

Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2013)

1317982672[1]8 лютого 2013 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Завдання олімпіади та попередні результати розміщено на сайті методиста ІППО І.Задніпрянець
Сайт методиста ІППО І.Задніпрянець