# 30 Грудня 2023 року. Час: 23:25

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Шановні учні, батьки та вчителі!

Оргкомітет радий поділитися з вами результатами та підсумками ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, який відбувся 17 грудня в дистанційному режимі. У змаганнях взяли участь 1351 учень 7-11 класів ЗЗСО міста Києва та вихованці Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка.  Учасники, які посіли І-ІІ місця будуть запрошені до участі у III (міському) етапі.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Завдання і відповіді ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та інша інформація для учасників змагань розміщена на сайті https://phys.weblium.site/

Детальніше >>

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

22 грудня 2023 року попри всі негаразди відбулись змагання кращих юних правознавців міста Києва. У ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства взяли участь 1231 учень 9-11 класів ЗЗСО міста Києва.

До участі у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства запрошуються переможці ІІ (районного) етапу.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Завдання і відповіді Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

20, 21 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. У змаганнях взяли участь 5125 учнів 8-11 класів ЗЗСО міста Києва.

Учасники, які посіли І-ІІІ місця будуть запрошені до участі у III (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

 

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Завдання і відповіді Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

18 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. У змаганнях взяли участь 935 учнів 8-11 класів ЗЗСО міста Києва. Учасники, які посіли І-ІІІ місця будуть запрошені до участі у III (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Завдання і відповіді Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

13 та 22 грудня відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. У змаганні взяли участь 2236 учнів міста Києва та 13 учнів УФМЛ КНУ імені Т. Шевченка. Учасники, які посіли І-ІІІ місця запрошуються до участі у III (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Завдання і відповіді Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії відбувся в м. Києві 11 грудня 2023 року. Етап був проведений у дистанційному форматі, з огляду на поточні обставини та безпеку учасників. В олімпіаді взяли участь 42 учні/учениці 10-х класів та 74 учні/учениці 11-х класів, представляючи різні школи м. Києва та Українського фізико-математичного ліцею при Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка.

Результати ІІ (районного) етапу олімпіади з астрономії

До участі в ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії запрошуються всі учасники попереднього етапу.

Оргкомітет, журі вдячні всім учасникам за терпіння та готовність долати технічні труднощі. Щиро дякуємо всім учителям, учням, батькам та іншим учасникам за активну участь у заході. Оргкомітет висловлює подяку журі за їхній вагомий внесок у успішне проведення олімпіади.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

19 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. В олімпіаді взяли участь 3572 учнів/учениць 7-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Києва.

Учасники, які посіли І-ІІІ місця запрошуються до участі у III (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

 

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Завдання та відповіді II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

XXIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

15 – 17 грудня 2023 року відбувся районний етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У змаганнях взяли участь 3947 учнів 3-11 класів ЗЗСО міста Києва. Переможці районного етапу будуть запрошені до участі у міському етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Результати районного етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Завдання і відповіді XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

16 грудня 2023 року попри всі виклики сьогодення відбулись змагання кращих юних істориків міста Києва. У ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії взяли участь 2812 учнів 8-11 класів ЗЗСО міста Києва. Учасники, які посіли І-ІІІ місця будуть запрошені до участі у III (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Завдання і відповіді Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

30 листопада 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. В олімпіаді взяли участь 145 учнів 10-11 класів ЗЗСО міста Києва. На ІІІ (міський) етап олімпіади запрошуються учасники, які до 31 січня 2024 року надішлють на адресу організаційного комітету i.filonenko@kubg.edu.ua завершений та повністю оформлений згідно вимог електронний примірник екологічного проекту.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Вимоги до оформлення у методичних рекомендаціях за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1POENJaA7QJGrL45edR3cs2ond30JHR5u/edit?usp=sharing&ouid=114604171570876139119&rtpof=true&sd=true

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

10 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 2906 учнів 8-11 класів ЗЗСО міста Києва. Учасникам, які посіли І-ІІІ місця на електронну пошту, яка була вказана при реєстрації, буде надіслано запрошення на участь у III (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Умови та відповіді завдань ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

14 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді взяли участь 114 учнів та 237 учениць 8-11 класів ЗЗСО міста Києва. Учасники, які посіли І-ІІІ місця запрошуються до участі у III (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Результати ІІ етапу з трудового навчання (ОВП)

Результати ІІ етапу з трудового навчання (ТВП)

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

12 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 2059 учнів 8-11 класів ЗЗСО міста Києва. Учасники, які посіли І-ІІІ місця запрошуються до участі у III (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Завдання та відповіді II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

3 грудня 2023 року у місті Києві та ще 18 регіонах України було проведено ІІ (районний) етап олімпіади з інформатики за завданнями від авторів завдань ІV етапу олімпіади. У місті Києві в олімпіаді взяли участь: 5 учнів 6 класу, 15 учнів 7 класу, 101 учень 8 класу, 178 учнів 9 класу, 185 учнів 10 класу та 141 учень 11 класу.

Посилання на результати оцінювання робіт учасників, умови завдань, архіви тестових файлів та авторських розв’язків, описи ідей розв’язання є на сторінках сайтів https://oi.in.ua/ та http://www.kievoi.ippo.kubg.edu.ua.

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

9 грудня 2023 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. В олімпіаді взяли участь 2725 учнів 6-11 класів ЗЗСО міста Києва.

Всі учні, які бажають 28 січня взяти участь у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, до 15 січня обов’язково повинні заповнити Форму реєстрації!

Форма реєстрації

Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Завдання та відповіді II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Повний розв’язок завдань олімпіади розміщено на сайті Українські Математичні Олімпіади