# 28 Лютого 2023 року. Час: 22:33

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

23 лютого 2023 року відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. В олімпіаді взяли участь 272 учня 9-11 класів ЗЗСО міста Києва. За рішенням оргкомітету та журі оприлюднені результати ІІІ етапу змагань.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Завдання та відповіді ІІI етапу олімпіади з правознавства

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

19 лютого 2023 року відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В олімпіаді взяли участь 873 учні 8-11 класів ЗЗСО міста Києва. За рішенням оргкомітету та журі оприлюднені результати ІІІ етапу змагань.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Завдання та відповіді ІІI етапу олімпіади з історії

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

26 лютого 2023 року відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. В олімпіаді взяли участь 830 учнів 8-11 класів ЗЗСО міста Києва. За рішенням оргкомітету оприлюднені результати ІІІ етапу змагань і визначені переможці.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Завдання та відповіді ІІI етапу олімпіади з української мови та літератури

III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Шановні учасники олімпіади!

Добіг кінця міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики в м. Києві. В ньому взяли участь учні 8 – 11 класів м. Києва та УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка, які посіли призові місця на районному етапі. Загальна кількість учасників становила:м. Київ – 509 учасників, УФМЛ КНУ – 72 учасника. На спільному засіданні журі та оргкомітету, яке відбулося 25 лютого були прийняті рішення:

1. Затвердити результати перевірки робіт та встановити кількісний розподіл за призовими місцями.

2. Департаменту освіти й науки в м. Києві рекомендувати до нагородження учнів:

м. Київ: 8 клас9 клас10 клас11 клас

УФМЛ КНУ: 8 клас9 клас10 клас11 клас

3. Призначити приз імені Є.В. Коршака та нагородити цінним подарунком Федірко Олеся Олександровича, учня 9 класу УФМЛ КНУ ім. Т.Г. Шевченка за найкращий результат на олімпіаді.

4. Упродовж березня місяця провести відбірково-тренувальні збори для визначення складу команди ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики від м. Києва. До участі запросити учнів, які вибороли дипломи І ступеня.

Детальна інформація розміщена на сайті https://phys.weblium.site/

І тур (тестування) III (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

21 лютого 2023 року відбувся І тур (тестування) III (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, у якому взяли участь 17 учнів 8-11 класів закладів освіти міста Києва. За рішенням оргкомітету оприлюднені результати тестування.

Результати І туру (тестування) олімпіади з екології

ІІ тур олімпіади відбудеться 25 лютого у формі захисту проєктів.

Захист відбудеться онлайн за посиланнями

11 клас: https://meet.google.com/mew-oiic-kcm

10 клас: https://meet.google.com/mpt-nkke-zgf

Графік захисту проєктів

III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

15 лютого 2023 року відбувся III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, у якому взяли участь 227 учнів 8-11 класів закладів освіти міста Києва та 10 учнів Українського фізико-математичного ліцею Київського університету імені Тараса Шевченка. За рішенням оргкомітету оприлюднені попередні результати ІІІ етапу змагань. На жаль результати деяких завдань було анульовано через виявлення академічної недоброчесності.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Завдання і відповіді ІІI етапу олімпіади з хімії

Увага!

3 метою визначення складу команди учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2022/2023 будуть проведені відбірково-тренувальні змагання серед переможців олімпіади. Детальну інформацію щодо додаткового випробовування буде надіслано електронною поштою особисто кожному учаснику.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури

22 лютого 2023 року відбувся ІІI (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури, у якому взяли участь 13 учнів 9-11 класів ЗЗСО міста Києва. З них 2 учні отримали дипломи І ступеня, 3 учні – ІІ ступеня та 4 учасники змагань – ІІІ ступеня.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з мови іврит та єврейської літератури

Завдання та відповіді ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури

Увага!

З метою визначення складу команди учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури в 2022/2023 навчальному році будуть проведені відбірково-тренувальні змагання серед переможців олімпіади. Детальну інформацію щодо додаткового випробовування буде надіслано електронною поштою особисто кожному учаснику.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

18 лютого 2023 року відбувся III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, у якому взяли участь 736 учнів 8-11 класів закладів освіти міста Києва. За рішенням оргкомітету оприлюднені результати ІІІ етапу змагань.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Завдання і відповіді ІІI етапу олімпіади з біології

3 метою визначення складу команди учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2022/2023 буде проведено відбірково-тренувальні змагання до участі в яких будуть вибірково запрошені учні, які отримали перші місця на ІІІ етапі. Запрошення та детальну інформацію щодо додаткового випробовування буде надіслано електронною поштою особисто кожному учаснику.

ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

12 лютого 2023 року відбувся ІІ (міський) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 2605 учасників міста Києва. За рішенням оргкомітету оприлюднені результати ІІ етапу та визначений склад учасників, запрошених до відбірково-тренувальних змагань.

Результати ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

Завдання і відповіді ХХІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

Організаційний комітет ІІ (міського) етапу Конкурсу щиросердо вітає всіх переможців і зичить нових звершень!

За результатами відбіркових зборів визначено склад команди ІV (фінального) етапу Конкурсу. Учасники, запрошені до участі, виділені зеленим  кольором у результатах ІІ етапу. Детальну інформацію щодо перебігу фінального етапу Конкурсу буде надіслано електронною поштою особисто кожному учаснику.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

14 лютого 2023 року відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді взяли участь 77 учнів 9-11 класів ЗЗСО міста Києва. За рішенням оргкомітету оприлюднені результати ІІІ етапу змагань.

Результати ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці)

Результати ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання (технічні види праці)

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

4 і 12 лютого 2023 року проведено III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, у якому взяло участь 150 учнів 7-11 класів. Посилання на всі матеріали олімпіади подано на сторінці http://www.kievoit.ippo.kubg.edu.ua/kievoit/office.html

III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

11 лютого 2023 року відбувся III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, у якому взяв участь 71 учень 9-11 класів ЗЗСО міста Києва. 3 них 7 учнів отримали дипломи І ступеня, 9 учнів отримали дипломи ІІ ступеня та 17 учнів отримали дипломи ІІІ ступеня!

Результати III (міського) етапу Всеукраінської учнівської олімпіали з французької мови

Завдання та відповіді ІІІ етапу олімпіади з французької мови

Увага!

3 метою визначення складу команди учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови у 2022/2023 будуть проведені відбірково-тренувальні змагання серед переможців олімпіади. Детальну інформацію щодо додаткового випробовування буде надіслано електронною поштою особисто кожному учаснику.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури

09 лютого 2023 року відбувся ІІI (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури, у якому взяли участь 13 учнів 9-11 класів ЗЗСО міста Києва.  З них 3 учні отримали дипломи І ступеня,  2 учні – ІІ ступеня і  4 учні – ІІІ ступеня. 6 учням рекомендовано взяти участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури.
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури
Завдання та відповіді ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури

Увага!

З метою визначення складу команди учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови у 2022/2023 навчальному році будуть проведені відбірково-тренувальні змагання серед переможців олімпіади. Детальну інформацію щодо додаткового випробовування буде надіслано електронною поштою особисто кожному учаснику.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

28 і 29 січня року було проведено ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. У змаганні взяли участь 165 учасників. Усі дані (умови, опис ідей розв’язання, тестові файли, авторські розв’язки, роботи учасників і результати перевірки) опубліковано на сайтах oi.in.ua i kievoi.ippo.kubg.edu.ua

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

07 лютого 2023 року відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 616 учнів 8-11 класів ЗЗСО міста Києва. За рішенням оргкомітету оприлюднені результати ІІІ етапу змагань.

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Завдання і відповіді ІІI етапу олімпіади з географії

Увага!

З метою визначення складу команди учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2022/2023 н.р. будуть проведені відбірково-тренувальні змагання серед переможців олімпіади. До участі будуть запрошені учні, які отримали перші місця на ІІІ етапі.