# 24 Березня 2016 року. Час: 21:52

Завершення IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

8232І ось позаду хвилювання, сумніви і сумлінна підготовка. Результати олімпіади вже визначені, а дипломи і призи чекають на своїх переможців.
Останній день перебування команд у столиці розпочався із урочистого закриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Відкрив його голова Міжнародного педагогічного клубу Олександр Кондряков. Із напутнім словом та побажаннями виступили усі члени журі на чолі з поважною і шанованою головою – Оксаною Корнієнко. З щирими вітаннями та настановами до одинадцятикласників і вдячними словами за гостинність й високий рівень проведення олімпіади звернулася керівник команди Дніпропетровської області Альбіна Пуйто.
Організатори й учасники олімпіади висловили щиру вдячність за професіоналізм, гостинність, чуйність усім освітянам, які забезпечували проведення заходу. У першу чергу Наталії Іваніні, начальнику управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та дружному колективу спеціалізованої школи-інтернату І-ІІ ступенів №14 м.Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу на чолі з директором Тамарою Манько.
Оплесками учасники церемонії нагородження відзначили талант і працелюбність юних співаків і танцюристів, які організували для учасників олімпіади яскраве й захоплююче свято. Це:
• ансамбль народного танцю «Дніпряночка», керівник Олена Балджи;
• вокально-хореографічний ансамбль «Намистечко» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м.Києва. Керівник Ольга Яриновська. Директор Світлана Шавло;
• група «Шоу-долс» Фабрики естради заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.
• ансамбль народного танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», художній керівник заслужена артистка України Ольга Яценко. Директор Ольга Побежимова.
Фотогалерея завершення IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Третій день IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови і літератури та новогрецької мови і літератури

8013Для учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури день розпочався з урочистого закриття – вітальних слів голови та членів журі і вручення дипломів та призів. Після цього на учасників чекала екскурсія «Красень Київ завжди чекає на Вас!». Сповнені вражень, нових знайомств і приємних спогадів про столицю України, учасники повернулися додому.
Учасникам Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури були оголошені попередні результати і проведена апеляція. У той час, коли члени журі й оргкомітету підбивали підсумки, на учнів і керівників команд чекала творча зустріч з поетом Дмитром Бураго та конкурс юних поетів «Поетичне розкрилля». Після обіду школярі відвідали Національний музей російського мистецтва та побували на екскурсії «Красень Київ завжди чекає на Вас!».
Фотогалерея завершення IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови і літератури
Фотогалерея третього дня IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Другий день IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови і літератури та новогрецької мови і літератури

0076Сьогодні – найвідповідальніший день для учасників олімпіадних змагань. Адже саме сьогодні вони повинні були продемонструвати свої знання і вміння з російської та новогрецької мов і літератур.
День розпочався з консультацій, які провели для учасників члени оргкомітетів. Упродовж чотирьох астрономічних годин учні виконували завдання.
У цей час керівники команд мали можливість обговорити деякі питання методики навчання російської мови та літератури з Володимиром Корсаковим, автором підручників з російської мови.
У другій половині дня учасники мали можливість ознайомитися із відповідями до завдань та попередніми результатами.
Сьогодні ж відбулася апеляція та підбиття остаточних підсумків Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури.
Завдання IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури
Відповіді до завдань IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури
Завдання та відповіді IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури
Фото

Столиця України вітала учасників Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови і літератури та новогрецької мови і літератури

760121 березня 2016 р. м.Київ сердечно вітав учасників ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури та ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з новогрецької мови і літератури. На урочистому відкритті 33 найкращих учнів з 24 областей України та міста Києва вітали представники Міністерства освіти і науки України, Посольства Греції в Україні, Федерації грецьких товариств України, Інституту післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка, керівники управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.
З побажанням успіхів і перемог до учасників звернулися голови журі: завідувач кафедри Київського університету імені М.П.Драгоманова, доктор філологічних наук, професор Оксана Олександрівна Корнієнко, завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат філологічних наук Андрій Олександрович Савенко.
На відкритті своє життєрадісне мистецтво гостям олімпіади, керівникам команд та учасникам дарували вокальний ансамбль «Намистечко» (керівник Ольга Яриновська) та народний ансамбль танцю «Україна» (художній керівник ― заслужена артистка України Ольга Яценко).
Отже, традиційну перекличку зроблено! Усі готові до інтелектуальних змагань! Отож, дорогі учасники, бажаємо вам успіхів і перемог, творчого натхнення!!! Завтра на вас чекає нелегкий день – виконання завдань! Хай вам щастить!
Програма ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури
Програма ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з новогрецької мови і літератури
Фоторепортаж

Відбувся ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з лінгвістики (2016)

linguistics12 і 13 березня 2016 року в спеціалізованій школі №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбувся III (міський) етап учнівської олімпіади з лінгвістики. У суботу проходив командний тур, а в неділю — особистий. Загалом у заході взяли участь 312 київських школярів, учнів 6-11-х класів, а також 38 гостей із Київської, Харківської, Львівської, Запорізької, Чернівецької, Тернопільської, Волинської та Дніпропетровської областей і три гості з Санкт-Петербурга (Росія).
Умови задач, відповіді та інші матеріали можна знайти на сторінці олімпіади: https://ling.org.ua/contests/kyiv-2016/
Наказ ДОНМС від 01.04.2016 №266 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Київської відкритої учнівської олімпіади з лінгвістики у 2015/2016 навчальному році»

Відбувся ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва (2016)

imgphp27 лютого 2016 року відбувся ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва. У ньому взяли участь 248 учнів 7-11 класів навчальних закладів м.Києва.
Завдання ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
Вимоги до виконання завдань ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
Результати ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва після апеляції
Наказ ДОНМС від 01.04.2016 №268 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва в 2015/2016 навчальному році»