# 26 Березня 2013 року. Час: 15:50

IV етап ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії: хроніка подій

img_068425 березня 2013 року відбувся І (теоретичний) тур олімпіади з астрономії. Розпочався він о 10.00, але вже з п’ятої години ранку журі працювало над добором та тиражуванням завдань. Чотири години напруженої роботи промайнуло для учасників непомітно.
У другій половині дня учні та керівники команд зустрілися з професорсько-викладацьким складом фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Перед учасниками виступив М.В.Макарець, доктор фізико-математичних наук, професор, який розповів про факультет, його структурні підрозділи, умови вступу для абітурієнтів. Учні мали змогу спостерігати за експериментами та брати в них активну участь.
Фото учасників олімпіади з астрономії

Відкриття IV етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (2013)

220105[1]24 березня 2013 року в м. Києві відбулося відкриття IV етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Команди з 25 областей України, міст Києва й Севастополя та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка на урочистій церемонії відкриття привітали начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва І.М.Пархоменко, проректор КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат філософських наук, доцент В.А.Бугров, голова журі, доктор фізико-математичних наук Б.С.Новосядлий.
Після представлення команд студенти КНУ імені Тараса Шевченка та учні Авіакосмічного ліцею Національного авіаційного університету подарували гостям столиці невеликий святковий концерт.
Програма проведення олімпіади для учасників
Програма проведення олімпіади для журі
Відкриття IV етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії: фоторепортаж

Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва (2013)

70769451[1]17 березня 2013 року відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва. Змагання проходили на базі СЗШ № 78 Печерського району м. Києва та Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. У змаганні взяли участь 382 учні 6-11 класів ЗНЗ м. Києва.
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва після апеляції

Відбувся ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації “Веб-дизайн” (2013)

web building16 березня 2013 року в навчальному корпусі Київського університету імені Бориса Грінченка по вул. Маршала Тимошенка, 13-Б було проведено ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації “Веб-дизайн”.
У змаганні взяли участь 157 учнів ЗНЗ м. Києва, з них: 5 учнів 6 класу, 19 – 7 класу, 24 – 8 класу, 29 – 9 класу, 41 – 10 класу, 39 – 11 класу.
Результати оцінювання й гіперпосилання на архіви робіт учасників разом з таблицями кодування опубліковано на сайті «Київські олімпіади з інформаційних технологій». Апеляція відбулася 18 березня 2013 року. Усі учасники, які подали апеляційні заяви, погодилися з результатами апеляції.
Сайт “Київські олімпіади з інформаційних технологій”

Відбулася X Київська учнівська олімпіада зі слов’янських мов (польської мови) (2013)

0000003539[1]3 березня 2013 року гостинно відкрила свої двері гімназія №48 Шевченківського району столиці для учасників X Київської учнівської олімпіади зі слов’янських мов (польської мови).
Польська мова (jezyk polski) – національна мова поляків і державна мова Польщі (Polska, Rzeczpospolita Polska), одна з високорозвинених літературних мов слов’янства, рідна мова А. Міцкевича, М. Коперника, Ф. Шопена, лауреатів Нобелівської премії. Польською мовою спілкується практично все населення країни, що, враховуючи діаспору, становить від 40 до 47 млн. осіб.
У III (міському) етапі Київської учнівської олімпіади з польської мови взяли участь 44 учні 6-11 класів ЗНЗ м. Києва, у яких вивчають польську мову: гімназії №48 Шевченківського району, Лінгвістичної гімназії Деснянського району, СШ №252, СШ №14 і СШ №9 Оболонського району та Слов’янської гімназії Дарницького району.
На першому і другому етапах олімпіади школярі виконували завдання з аудіювання та відповідали на запитання, на наступному етапі – виконували граматичні завдання, а на четвертому – готували розповідь за темою та спілкувалися з членами журі.
Завдання X Київської учнівської олімпіади зі слов’янських мов (польської мови)
Попередні результати X Київської учнівської олімпіади зі слов’янських мов (польської мови)

Відбувся ІІІ етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації “Комп’ютерна графіка” (2013)

1310652481_zakompom[1]2 березня 2013 року в навчальному корпусі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації “Комп’ютерна графіка”. У змаганні взяли участь 180 учнів ЗНЗ м. Києва, з них: по одному учню з 4 та 5 класів, 29 учнів 6 класу; 32 учні 7 класу; 24 учні 8 класу; 33 учні 9 класу; 29 учнів 10 класу; 31 учень 11 класу.
Гіперпосилання на архіви робіт учасників разом з таблицями кодування було опубліковано на сайті Київські учнівські олімпіади з інформаційних технологій