Відбувся ІІІ (міський) етап І Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови (2015)

0000003539[1]22 лютого 2015 року гостинно відкрила свої двері гімназія №48 Шевченківського району столиці для учасників III (міського) етапу I Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови. У III етапі взяли участь 66 учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, у яких вивчають польську мову: приватної Лінгвістичної гімназії Деснянського району, гімназії №48 Шевченківського району, СЗШ №9, СШ №14, СШ №252 імені В.Симоненка і СЗШ №285 Оболонського району, Слов’янської гімназії Дарницького району, Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району та Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» Солом’янського району.
У першому і другому турах учасники олімпіади виконували завдання з аудіювання та відповідали на запитання, у третьому турі виконували граматичні завдання, а на завершальному виконували завдання зі змістової лінії «Говоріння».
Завдання III (міського) етапу I Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови
Відповіді до завдань III (міського) етапу I Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови
Результати III (міського) етапу I Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови
Наказ ДОНМС від 17.03.2015 №104 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови у 2014/2015 навчальному році»