Відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) (2015)

DSC_008128 лютого та 1 березня 2015 року відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці), в якому взяли участь 39 дівчат 9-11 класів. Змагання проходили в три тури: теоретичний, практичний та захист творчих робіт. Теоретичний та практичний тур проходили на базі шкільних навчальних майстерень школи-інтернату №10 Дарницького району міста. Учасники олімпіади захищали свої творчі проекти на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
В ІППО КУ імені Бориса Грінченка, під час проведення олімпіади, пройшла виставка творчих робіт учнів шкіл міста Києва, в якій взяли участь 9 районів міста (крім Оболонського району). Результати нагородження учнів будуть представлені пізніше.
Завдання III етапу олімпіади (за класами) з відповідями
Попередні результати III (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) 9 клас
Попередні результати III (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) 10 клас
Попередні результати III (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці) 11 клас