2-й день IV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури і новогрецької мови

DSCN3743Відлунали звуки пісень першого дня олімпіади, після якого настав час напруженої й відповідальної роботи. Поки учні виконували олімпіадні завдання, керівники команд мали змогу здійснити віртуальну мандрівку «містом Майстра» разом із кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри російської та зарубіжної літератури Інституту іноземної філології НПУ ім. М.Драгоманова Галиною Крюковою.
У другій половині дня учні проявили свої творчі таланти на конкурсі «Поетичне розкрилля». Всі, хто зачитав власні вірші, були відзначені подарунками, а почесними гостями конкурсу та, власне, суддями були поети Дмитро Бураго та Тетяна Пахарєва.
Для учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови сьогоднішній день був завершальний. Після апеляції вони з нетерпінням чекають остаточних результатів. А на учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури завтра чекає другий тур – виконання завдань з літератури.
Фотогалерея другого дня IV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури і новогрецької мови