Завершення IV (фінального) етапу ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

DSCN4799Протягом тижня, з 22 до 27 березня, у м.Києві 166 школярів з регіонів України змагалися у теоретичних та практичних знаннях з біології. Успішному проведенню олімпіади сприяла гостинна, доброзичлива, творча атмосфера, яку створили у стінах Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де проводилися змагання юних біологів. Завдання усіх турів олімпіади мали на меті виявити рівень володіння учнями практичними навичками та вмінням пов’язувати набуті теоретичні знання з практикою й укладались з урахуванням програми Міжнародної олімпіади з біології. Теоретичний тур складався із тестових завдань різного рівня складності. Під час практичного туру учні кожного класу виконували чотири практичні роботи з різних біологічних дисциплін.
27 березня відбулося урочисте закриття IV етапу ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час церемонії закриття олімпіади кожен учасник отримав дипломи і подарунки.
Фотогалерея завершення IV (фінального) етапу ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології