Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (2016)

nimechina[1]14 лютого 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. У змаганні взяли участь 172 учня, із них 77 учнів, які виконували завдання за 9 клас, 50 учнів 10-го класу та 45 учнів 11-го класу.
Завдання та відповіді ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови: читання, аудіювання
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
План проведення відбірково-тренувальних зборів з німецької мови
Список учнів, які приймають участь у відбірково-тренувальних зборах з німецької мови