Відбувся ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації “Веб-дизайн” (2013)

web building16 березня 2013 року в навчальному корпусі Київського університету імені Бориса Грінченка по вул. Маршала Тимошенка, 13-Б було проведено ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації “Веб-дизайн”.
У змаганні взяли участь 157 учнів ЗНЗ м. Києва, з них: 5 учнів 6 класу, 19 – 7 класу, 24 – 8 класу, 29 – 9 класу, 41 – 10 класу, 39 – 11 класу.
Результати оцінювання й гіперпосилання на архіви робіт учасників разом з таблицями кодування опубліковано на сайті «Київські олімпіади з інформаційних технологій». Апеляція відбулася 18 березня 2013 року. Усі учасники, які подали апеляційні заяви, погодилися з результатами апеляції.
Сайт “Київські олімпіади з інформаційних технологій”