Другий день IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови і літератури та новогрецької мови і літератури

0076Сьогодні – найвідповідальніший день для учасників олімпіадних змагань. Адже саме сьогодні вони повинні були продемонструвати свої знання і вміння з російської та новогрецької мов і літератур.
День розпочався з консультацій, які провели для учасників члени оргкомітетів. Упродовж чотирьох астрономічних годин учні виконували завдання.
У цей час керівники команд мали можливість обговорити деякі питання методики навчання російської мови та літератури з Володимиром Корсаковим, автором підручників з російської мови.
У другій половині дня учасники мали можливість ознайомитися із відповідями до завдань та попередніми результатами.
Сьогодні ж відбулася апеляція та підбиття остаточних підсумків Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури.
Завдання IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури
Відповіді до завдань IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури
Завдання та відповіді IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури