Третій день IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови і літератури та новогрецької мови і літератури

8013Для учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури день розпочався з урочистого закриття – вітальних слів голови та членів журі і вручення дипломів та призів. Після цього на учасників чекала екскурсія «Красень Київ завжди чекає на Вас!». Сповнені вражень, нових знайомств і приємних спогадів про столицю України, учасники повернулися додому.
Учасникам Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури були оголошені попередні результати і проведена апеляція. У той час, коли члени журі й оргкомітету підбивали підсумки, на учнів і керівників команд чекала творча зустріч з поетом Дмитром Бураго та конкурс юних поетів «Поетичне розкрилля». Після обіду школярі відвідали Національний музей російського мистецтва та побували на екскурсії «Красень Київ завжди чекає на Вас!».
Фотогалерея завершення IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з новогрецької мови і літератури
Фотогалерея третього дня IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури