Відбувся IІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2017)

ukrmova_gerb22 січня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся IІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. В олімпіаді взяли участь 645 учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва.
Завдання та відповіді на завдання IІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
Попередні результати IІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури після апеляції
Наказ ДОНМС від 13.05.2017 №485 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2016/2017 навчальному році»