Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) (2017)

trud[1]4 та 5 лютого 2017 року відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці).
Завдання теоретичного туру ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці)
Завдання практичного туру ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці)
Попередні результати III (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці)
Наказ ДОНМС від 20.03.2017 №221 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2016/2017 навчальному році»