Відбувся ІІ тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2017)

1298718 лютого 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІ тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Завдання ІІ туру ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. 9 клас. 10 клас. 11 клас.
Попередні результати ІІ туру ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Попередні результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
План проведення відбірково-тренувальних зборів з англійської мови + список учнів на відбірково-тренувальні збори з англійської мови
Результати відбірково-тренувальних зборів з англійської мови