Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (2014)

Legal concept9 лютого 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. В інтелектуальних змаганнях узяли участь 325 учнів 9-11 класів.
Мета олімпіади – виявити кращих учнів з правознавства та поглибити їхню зацікавленість юриспруденцією. Завдання олімпіади охоплювали практично усі галузі права, а також перевіряли вміння учнів розв’язувати різноманітні правові ситуації.
Завдання ІІІ етапу олімпіади з правознавства
Відповіді до завдань ІІІ етапу олімпіади з правознавства
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Наказ ДОНМС від 01.04.2014 №200 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2013/2014 навчальному році»