Відбувся І тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2018)

englishman-will-teach-you-english-62765-1-300x226[1]14 січня 2018 року відбувся І тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Завдання та відповіді до завдань ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (+ говоріння)
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови після ІІ туру. 9 клас
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови після ІІ туру. 10 клас
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови після ІІ туру. 11 клас