Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (2018)

kollazh[1]13 січня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся теоретичний тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
У змаганні взяли участь 311 учнів 8-11 класів ЗНЗ м.Києва, із яких 98 восьмикласників, 69 — учнів 9-го класу, 82 – 10-го класу та 62 одинадцятикласники. В олімпіаді також узяли участь 16 учнів Українського фізико-математичного ліцею Київського університету імені Тараса Шевченка.
Завдання теоретичного туру ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Відповіді та розв’язки завдань теоретичного туру ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Результати теоретичного туру ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії після апеляції
Результати теоретичного та практичного турів ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії