З 2 по 6 квітня 2018 року місто Київ приймає учасників VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

2 квітня 2018 року Київ гостинно відкрив двері для 82 обдарованих учнів з усіх регіонів України на VIII Всеукраїнській учнівській олімпіаді з астрономії. В Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття цього заходу. Перед учасниками виступили голова журі, директор Астрономічної обсерваторії Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор фізико-математичних наук Новосядлий Б. С. та заступник голови оргкомітету, співробітник Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Вернидуб О. М. На традиційній перекличці команд учасники підтвердили своє бажання змагатися за перемогу й виявляти свої таланти. Святкову атмосферу на відкритті олімпіади учасникам створювали художні колективи Київського національного університету імені Тараса Шевченка.