Відбувся ІІІ етап XI учнівської олімпіади з польської мови (2014)

0000003539[1]2 березня 2014 року гостинно відкрила свої двері СШ №252 Оболонського району столиці для учасників XI учнівської олімпіади з польської мови. У III (міському) етапі взяли участь 67 учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, у яких вивчають польську мову: гімназії №48 Шевченківського району, Лінгвістичної гімназії Деснянського району, СШ №252, СШ №14 і СШ №9 Оболонського району та Слов’янської гімназії Дарницького району.
У першому і другому турах учасники олімпіади виконували завдання з аудіювання та відповідали на запитання, у третьому турі виконували граматичні завдання, а на завершальному виконували завдання зі змістової лінії «Говоріння».
Завдання III (міського) етапу учнівської олімпіади з польської мови
Відповіді до завдань III (міського) етапу учнівської олімпіади з польської мови
Результати III (міського) етапу учнівської олімпіади з польської мови

Наказ ДОНМС від 12.03.2014 №153 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови у 2013/2014 навчальному році»