Відбувся IV етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (2014)

dsc_988927 березня 2014 року команда Києва повернулася з міста Черкаси, де відбувся ІV етап ХХVІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Участь у змаганні взяло 26 учнівських команд з усіх областей України, міста Києва та Автономної Республіки Крим. 130 школярів – учасників олімпіади супроводжувало 36 керівників.
Щиро вітаємо юних киян – переможців заключного етапу олімпіади:
Дерюгу Анну Вікторівну, ученицю 9 класу гімназії «Києво-Могилянський колегіум» Деснянського району, яка посіла 1 місце (57,5 балів);
Калініну Ангеліну Костянтинівну, ученицю 10 класу гімназії «Троєщина» Деснянського району – з 3-м місцем (61 бал);
Ткаченко Юлію Сергіївну, ученицю 8 класу гімназії №267 Дарницького району – із 3-м місцем (51,5 балів).
Про проведення ІV етапу ХХVІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури