Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (2014)

dsc_02168 та 9 лютого 2014 року відбувся III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці).
Майже 80 учнів 9-11 класів демонстрували свої теоретичні знання з технологій обробки матеріалів (тканини, деревини, металу тощо) та вміння їх застосовувати під час виготовлення різних виробів.
Під час проведення творчого туру учні захищали проект, який виконували як домашнє завдання. Теми проектів були визначені МОН України:
дівчата 9 класу – «Розвиваюча м’яка дитяча книжка»;
хлопці 9 класу – «Іграшка-головоломка»;
дівчата 11 класу – «Карнавальна маска».
хлопці 11 класу – «Стілець складний (садовий, для пікніка, риболовлі тощо)».
Традиційно в другий день олімпіади (9 лютого) відбулася виставка творчих робіт учнів ЗНЗ м. Києва. Представники із 10 районів столиці експонували найкращі творчі роботи школярів. Варто відзначити, що з кожним роком майстерність учнів зростає, урізноманітнюються використані матеріали, технології, конструкції виробів.
Кращі роботи, які експонувались, команда учнів м. Києва буде представляти на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у м. Кіровограді.