# 2 Лютого 2015 року. Час: 12:10

Відбувся III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури (2015)

22985-1u[1]1 лютого 2015 року відбувся III (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. У ньому взяли участь 245 учнів ЗНЗ міста Києва.
Завдання III (міського) етапу учнівської олімпіади з російської мови та літератури для шкіл з російською мовою навчання
Завдання III (міського) етапу учнівської олімпіади з російської мови та літератури для шкіл з українською мовою навчання
Відповіді на завдання олімпіади з російської мови та літератури для шкіл з російською мовою навчання
Відповіді на завдання олімпіади з російської мови та літератури для шкіл з українською мовою навчання
Результати III (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури після апеляції
Наказ ДОНМС від 12.03.2015 №93 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури у 2014/2015 навчальному році»

Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2015)

????????????? ????????31 січня 2015 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Завдання для всіх областей України готувала методична комісія КНУ імені Тараса Шевченка.
Для роботи в журі було запрошено голів районних методичних об’єднань учителів біології, старших учителів та вчителів-методистів, методистів-кореспондентів кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІППО КУ імені Бориса Грінченка, наукових співробітників КНУ імені Тараса Шевченка.
Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології на Українському біологічному сайті: завдання, рекомендації щодо оцінювання – http://biology.org.ua
Попередні результати після апеляції
Наказ ДОНМС від 17.03.2015 №102 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2014/2015 навчальному році»