# 27 Січня 2014 року. Час: 16:44

Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2014)

????????????? ????????25 січня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, у якому взяло участь 713 школярів. Завдання для всіх областей України готувала методична комісія КНУ імені Тараса Шевченка.
Для роботи в журі було запрошено голів районних методичних об’єднань учителів біології, старших учителів та вчителів-методистів, методистів-кореспондентів кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІППО КУ імені Бориса Грінченка, вчителів-кандидатів педагогічних наук, наукових співробітників КНУ імені Тараса Шевченка.
До практичного туру запрошуються учасники олімпіади, прізвища яких в списку «Попередні результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології після апеляції» виділені зафарбованою частиною.
Попередні результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології після апеляції
Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології на Українському біологічному сайті: завдання, рекомендації щодо оцінювання, списки учасників.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (2014)

english[1]25 січня 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбувся І тур ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. У ній узяли участь 866 учнів 9-11 класів, серед них: 9 клас – 273 учні; 10 клас – 248 учнів; 11 клас – 345 учнів.
Завдання учнівської олімпіади з англійської мови
Відповіді до завдань олімпіади з англійської мови
Попередні результати І туру ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови